Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Rodinné Centrum Honzík
Average rating:  
 43 reviews
by Mirka Pecharová on Rodinné Centrum Honzík

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat všem tetám v Rodinném Centru Honzík na Proseku.Můj syn Matyáš je ve školce moc spokojený a dělá velké pokroky.Skoro každé ráno do školky s radostí běží.Moc se tam těší .

by Kateřina O. on Rodinné Centrum Honzík

Moc děkujeme celému týmu na Pankráci za skvělou a zcela profesionální práci. Sdílím názor ostatních maminek, že program ve školce je skutečně pestrý a děti se opravdu hodně naučí. Eriček navštěvoval školku 2,5 roku a za celou dobu opravdu nemáme co vytknout. Moc děkujeme za milý, empatický přístup a velikou trpělivost.

by Kateřina Žáčková on Rodinné Centrum Honzík

1/2019: S pobočkou na Pankráci jsme byli maximálně spokojeni, syn ji navštěvoval od 1,5 roku do 3 let, a po celou dobu chodil díky vstřícnému přístupu tet a pestrému programu do školy rád. Mnoho se tam taky naučil - básničky, písničky, nejrůzněší výtvarné aktivity atd. Ještě jednou moc děkujeme!

by Kmochová Andrea on Rodinné Centrum Honzík

Děkuji za vstřícný a individuální přístup v pobočce v Letňanech a přeji vše nejlepší v Novém roce 2019. Andrea Kmochová, maminka Petříčka (2 roky)

by Vyhnálková on Rodinné Centrum Honzík

Velké díky za péči o mého syna tetám na pobočce v Letňanech.S velkou láskou a trpelivostí se starají o děti.Míša se každé ráno těší na kamarády a tety.Moc děkuji za vzdělávání,na 3 leté prohlídce byl Míša velmi pochvalen jak je šikovný a i já s rodinou si všímáme jak tety opravdu vedou děti ke správnému vývoji.Opravdu díky I za Míšu

by Bohumila Navratilova on Rodinné Centrum Honzík

Dcera Alexa chodila do školky na Proseku dva měsíce když jsme pobývali pracovně v Praze.Tuto školku mohu jen doporučit.Moc příjemné tety a krásné prostředí.Moc děkujeme za velmi vstřícný přístup.Bohumila Navratilova

by T. Trukhanova on Rodinné Centrum Honzík

Chtela bych podekovat tetam na pobocce v Letnanech. Starali se o syne behem roku a pul, jiste zacatek pro syna byl tezky, ale po dvouch tydnech se zvyknul a hodil do skolky s radosti.A ma tam nejlepsiho kamarada!

by Michaela Podaná on Rodinné Centrum Honzík

Syn Vašík začal školku na Proseku navštěvovat, když mu bylo 2,5 roku, 2 x týdně dopoledne. Děkujeme tetám ze školky za jejich citlivý, empatický přístup k dětem.

by Agnes Stastny on Rodinné Centrum Honzík

Dobry den, dekujeme . Nase Maty je moc spokojeni 🙂

by Slováková on Rodinné Centrum Honzík

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat všem tetám na pobočce v Letňanech, které se staraly o mojí dceru Terezu. A za skvělý přístup, ochotu, péči a radost kterou jí dávaly. Terezka se naučila spoustu krásných básniček a písniček, které si stále brouká :-). Chodila k vám ráda. Přeji mnoho úspěchů. Slováková

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»